כדורגל

זהו הספורט המועדף עליי, אני משחק  כדורגל מאז שאני ילד קטן.

כדורגל מסמל עבורי חגיגה, שמחה, ידידות, שחרור לחץ והתעלות על עצמי לטובת הקבוצה.   המבנה הארגוני של הכדורגל, לדעתי, זהה לתשתית של הספירות השמימיות עליהן העולם נשען.   משחק זה הפך לפופולרי  ביותר בעולם מאחר והוא הרבה יותר מסתם הכנסת כדור לרשת.

בכדורגל, תמצאו אסטרטגיה קולקטיבית.  יש עבודת צוות, עזרה הדדית, סולידריות. הקבוצה המנצחת היא הקבוצה המגובשת ביותר.  יש גם התעלות עצמית, השקעת מאמצים על מנת להגיע עד לקצה גבול היכולת הפיסית.  כשרון טכני, מומחיות ושליטה על הכדור מייחדים את אלה עם התנועה היפה, העמידה הנכונה. אצטדיון כדורגל הנו מקום של חגיגה,  מפגש, שיתוף.

האצטדיון מושך קהל מרחבי העולם.  הצופים הם העם :  צעירים או זקנים, עשירים ועניים, מפורסם או פלוני, שחור או לבן, האהבה לספורט זה היא ללא גבולות.  כדורגל מתייחס לכולם.

אני אוהב להיות חלק מהצלחת הקבוצה שלי.  אני משחק קשר ימני או התקפי  מרכזי לפי המצב.  אני בוחר להתעלם מסוגיות הפיננסיות המזהמות את הספורט הפופולרי. אני מעדיף להתמקד בפשטות וביופי של המשחקים ואת שלבי המשחק.  אני כמעט ולא צופה במשחקים בטלוויזיה. אני מעדיף לשחק.  אני נאמן לקבוצה קטנה של חברים בירושלים ואנו נהנים להיפגש איתם בימי ששי למשחק ללא יומרה.

כדורגל מהווה בית ספר נהדר למנהיגות.  מוצאים בו את כל העקרונות של המנהיגות, כאשר כל אחד צריך לדעת את תפקידו ולמצוא את מקומו: להגיע להחלטה מהירה, לבחור שחקנים ואת  עמדותיהם, לארגן את המשחק,  להיות בעל יכולת רגשית לדעת לנצח ולא לאבד את המוטיבציה בגלל מספר נקודות נמוך,  להפגין יצירתיות למציאת הדרך החכמה ביותר לצבור נקודות והידע הגופני והחזותי החיוני לניצחון. תוך 100 שנה, הכדורגל קיבל מקום  ייחודי בחיי האנשים.  זה לא נגמר בזאת, הכדורגל ישחק תפקיד באיחוד העולם בזכות גביע העולם שהפך להיות האירוע  הנצפה ביותר בעולם.